Za pouhých 20 vteřin stanovení hladiny cukru v krvi

Jednoduché a diskrétní stanovení hladiny cukru v krvi za pouhých 20 vteřin

Selfmonitoring jednoduše, diskrétně, rychle
Jako diabetik jistě víte, jak důležitá je pravidelná kontrola hladiny cukru v krvi. Její důsledné sledování je základem úspěšné léčby diabetu. Diabetici očekávají od glukometru především tyto vlastnosti:

 • snadnou obsluhu
 • diskrétnost
 • rychlost
 • přesnost

Firma MediSense proto vyvinula jedinečný přístroj, který tato přání splňuje malý plně automatický sensor, s nímž se pravidelná kontrola cukru v krvi stává hračkou. Bez stírání, bez stisknutí tlačítka, bez zbytečného sledování času. Přesný výsledek v pouhých 20 vteřinách.

MediSense Pen Sensor a MediSence Card Sensor: špičková technologie pro vaši jistotu
Glukometry MediSense používají jedinečnou technologii, která vám výrazně zjednoduší vlastní měření.
Obsluha je pohádkově jednoduchá zasunete testovací proužek do přístroje a nanesete na něj kapku krve. O vše ostatní se už postará přístroj. Za pouhých 20 vteřin se na displeji objeví naměřená hodnota. Odpadá nejen stírání a osušování proužku, ale i sledování času. Přístroj se zapne zcela automaticky ihned po nanesení kapky krve na testovací proužek.
Nespornou předností tohoto glukometru je, že kapka krve zůstává po celou dobu vyšetření vně přístroje a tudíž neexistuje ani teoretická možnost jeho znečištění, a tím i zkreslení následného měření. Zároveň je zcela vyloučen přenos virových infekcí krevní cestou v případě měření více pacientů. Tento princip je unikátní a je firmou MediSense patentově chráněn.
Paměť přístroje vám navíc umožňuje kdekoli vyvolat posledních 10 naměřených hodnot.

MediSense systém: mnohostranný a praktický
Nový přístroj se dodává ve dvou provedeních. V podobě kuličkového pera (MediSense Pen Sensor) nebo v plochém provedení velikosti platební karty (MediSense Card Sensor). Je pouze věcí Vašeho vkusu, pro které provedení se rozhodnete. Oba typy dodáváme v koženém pouzdře, ve kterém kromě vlastního glukometru a testovacích proužků naleznete i autolancetu pro bezbolestný vpich a náhradní jednorázové jehličky. Kožené pouzdro je velikosti pánské peněženky. Celý komplet pro vaše měření je v tom nejdiskrétnějším provedení.

Rozsáhlé služby a záruka
Ke glukometru je přikládán přehledný a srozumitelný návod v češtině, v němž je uživatel krok za krokem seznámen s obsluhou a s funkcemi přístroje.
Zkušenosti ukazují, že diabetik používá přístroj mnohem efektivněji, pokud je mu osobně předveden. Snahou naší firmy proto je, aby byl co možná největší počet uživatelů glukometrů MediSense Card Sensor a Pen Sensor s obsluhou seznámen osobně.
K dobrým službám však patří nejen osobní předvedení. Na glukometry je poskytována čtyřletá záruční lhůta, během níž se případné reklamace řeší výměnou přístroje za nový.

Vaše další dotazy vám rádi zodpovíme na adrese:

MediSense
An Abbott Laboratories Company
Kontaktní adresy:

ABBOTT Laboratories s. r. o., Žitomírská 40, Praha 10, Tel.: 02/672 92 200, fax: 02/672 92 233
I.B.C. Praha s. r. o. (distributor), Karlštejnská 9, Jinočany, Praha západ, Tel.: 02/900 25 028, 02/900 25 039, fax: 02/900 22 781


abbot.jpg (100373 bytes)MediSense An Abbott Laboratories Company / Kontaktní adresy:

ABBOTT Laboratories s.r.o., Žitomírská 40, Praha 10
tel.: 02/ 672 92 200, fax: 02/ 672 92 233
An Abbott Laboratories Company

 • Malý rozměr a jednoduché ovládání
 • Velmi rychlý – měření trvá 20 sekund
 • Není nutné čištění krev nepřichází do přímého kontaktu s přístrojem
 • Malá kapka krve (5 mikrolitrů) stačí k získání přesného výsledku
 • Individuálně balené testační proužky
 • Minimální možnost interference s ostatními léky při stanovení přesné glykemie
 • Paměť až 125 měření (při napojení na počítač)
 • Plná úhrada zdravotními pojišťovnami v souladu s indikačním seznamem platí pro přístroj i pro proužky (v množství 400 ks za rok)
 • Doživotní záruka pro uživatele (bezplatná výměna přístroje za nový při vyčerpání kapacity baterií nebo při poškození)

Toto platí i pro uživatele starších typů glukometrů firmy MediSense, t.j. ExacTech

I.B.C. Praha s.r.o. distributor I.B.C. Praha s.r.o., Karlštejnská 9, Jinočany, Praha západ tel.: 02/ 900 25 028, 02/ 900 25 039, fax: 02/ 900 22 781

diabetikům • zdravá rodina 6/98 • s. 17