Soutěž s Revitalem

ada.jpg (7237 bytes)Štíhlá postava a svěží pleť bez viditelných známek celulitidy je snem každé ženy zejména v létě, kdy plavky odhalí všechny nedostatky. Není proto divu, že na řadu přicházejí různé zaručené diety, ale také přípravky proti celulitidě a v poslední době i proti stresu. Víme však, co od nich opravdu můžeme očekávat? Kolik toho opravdu víme o účinných látkách v kosmetice? Zkusme se společně trochu nad nimi zamyslet. Spojíme užitečné se zábavou a navíc, kdo správně odpoví, bude zařazen do soutěže REVITAL o třicet hodnotných kosmetických balíčků. Šancí můžete mít víc, protože za vás bude soutěžit každý vámi objednaný přípravek samostatně. A navíc, pokud se vám budou zdát naše otázky těžké, zkuste si ještě jednou přečíst již uveřejněnou charakteristiku přípravků REVITALv předcházejících číslech časopisu Zdravá rodina – odpověď jistě najdete.

Podmínkou ovšem je, abyste si zároveň objednali alespoň jeden z nabízených přípravků. Pokud si jich objednáte více, tolikrát budete automaticky zařazeni do slosování. Když si někdo např. objedná 5 kusů z nabízených přípravků a pošle vyplněný jak objednávkový, tak soutěžní kupón, bude lísteček s jeho jménem do losování zařazen celkem pětkrát.

Vyhodnocení a správné odpovědi najdete v zářijovém čísle Zdravé rodiny.


Soutěžní kupón


V objednávkovém kupónu jsou uvedeny přípravky, které jsme nabízeli již v předcházejících číslech časopisu Zdravá rodina. Jediné dva nově nabízené přípravky jsou tyto:

Anti cellulite gel
Optimální kombinace aktivních a prokrvujících látek-břečťanu, mořských řas, kofeinu, křemíku a hořčíku v jemném gelu účinně působí proti celulitidě. Nanáší se po prokrvující masáži nebo koupeli na partie se sklonem k ukládání tuku.

Anti stress gel
Jemný gel s obsahem stimulujících a osvěžujících látek zbavuje pleť viditelných známek únavy a dodává jí potřebnou energii. Přírodní extrakty a oleje z avokáda, kávy, břečťanu a komplex vitamínů A, C, D, E téměř okamžitě regenerují pleť trpící stresem a poškozením vlivem životního prostředí. Lze používat jednorázově nebo pravidelně podle potřeby.

kosmetika pro zdraví • zdravá rodina 6/98 • s. 23