Posviťte si na své zdraví

Zdraví každého z nás se odráží v našich tvářích. Asi mi dáte za pravdu, že stačí pár probdělých nocí, nedbalá péče o pleť, stres či každodenní pobyt ve smogovém prostředí, a náš obličej vypadá hned o několik let starší a my jsme o několik nemocí bohatší.

Zářit zdravím však můžeme po celý rok! Účinným pomocníkem v péči o pleť je kosmetická žínka z mikrovláken značky Floratex, která představuje zcela odlišný přístup k péči o pleť. Každodenní boj s časem, finančně nákladnými nákupy kosmetických přípravků a přeplněnými taškami můžeme vyhrát díky malému zázraku, určenému především moderním ženám. V současné době je na českém trhu veliký výběr výrobků sloužících k odlíčení pleti, jen jeden však odbourává nevýhody spojené s tradičním odličováním pleti, jako jsou opakované a finančně nákladné nákupy odličovacích pomůcek a kosmetických přípravků, alergické reakce na kosmetické přípravky, přeplněné kosmetické kufříky při cestování. Malé balení se vejde do kabelky.

Speciální typ textilie je vytvořen z miliónů na sebe navazujících dutých vláken s mimořádnou absorbční schopností. Vlákna jsou na konci rozštěpena, a právě tento fakt umožňuje snadné odlíčení i velmi citlivé pleti bez použití kosmetických přípravků. Oproti odličovacím tamponům a ubrouskům, které jsou napuštěny odličovacími přípravky, leckdy způsobujícími alergické reakce, kosmetická žínka funguje jednoduše a spolehlivě pouhým navlhčením vodou. Jemná vlákna dokážou odstranit až do hloubky pórů nečistoty, líčidla, přebytečnou mastnotu a odumřelé šupinky kůže.

Někdy však náš problém nespočívá jen v nedokonalé péči o pleť, ale i v bolestivých stavech, které nás doprovázejí při různých zánětech a dalších zdravotních trápeních. I zde můžeme nalézt úžasného pomocníka. Laserová terapie je ohromným pokrokem medicíny a není divu, že se o ní hovoří jako o léčbě 21. století. Musí se ovšem provádět odborně, a hlavně vhodným a dostatečně výkonným přístrojem. Laciné triky, že si na sebe ve středu posvítíte a ve čtvrtek z vás bude nový člověk, ponechme proto televizní reklamě. Pro domácí léčbu se daleko víc než různé pololasery osvědčila Biolampa spolarizovaným světlem. Pronikající elektromagnetické vlnění podobně jako laserový paprsek stimuluje buněční metabolismus ve tkáni, čímž výrazně urychluje regenerační schopnosti a hojení, snižuje bolestivé stavy a potlačuje zánětlivé pochody. Oblast použití můžeme vyjmenovat od A až do Z, od aftů, akné nebo artrózy přes bolesti zad, bércový vřed, hojení ran, spálenin a jizev, opary či regeneraci pleti až po zubní bolavé krčky. A právě pro jednoduché používání je Biolampa výborným léčebným prostředkem, který už nalezl široké uplatnění v ambulancích, nemocnicích, kosmetických salónech, rehabilitačních zařízeních, pečovatelských domech a v neposlední řadě také samozřejmě v mnoha domácnostech. Přidejte se k těm, kterým už Biolampa pomohla od bolesti a potíží.

Pokud vám vaše zdraví není lhostejné a některý z uvedených výrobků vás zaujal, obraťte se na firmu ROCKART, která tyto výrobky na českém trhu prodává. V sortimentu této společnosti, která výrobky zašle i na dobírku, najdete také infralampy, masážní přístroje, perličkové koupele, vyhřívané boty, hydromasážní přístroje vhodné do každé vany, cvičební balóny, termomasážní polštáře a také další novinku – elektrický přístroj na úpravu nehtů. Veškerý sortiment můžete zakoupit také v internetovém obchodě na adrese: www.rockart-shop.cz.

zprávy • zdravá rodina 12/99 • s. 11