Chraňte svou pleť před škodlivými vlivy slunečního záření

Zvláště v tomto ročním období, kdy je pleť častěji vystavována UV záření, je třeba se postarat o její ochranu. Optovit DERM je kosmetická řada s vysokým obsahem vitamínu E určená k péči a ochraně o suchou a citlivou pleť.

Proč vitamín E v tak velké koncentraci? Jeho účinnost přímo souvisí s jeho koncentrací v produktu. Vitamín E podporuje efektivní ochranu buněk, kolagenních a elastických vláken proti škodlivým vlivům životního prostředí. Má schopnost až o 60% zvyšovat ochranný faktor opalovacích přípravků. Kosmetická řada Optovit DERM vedle vitamínu E obsahuje vitamín A a pantenol, je bez konzervačních látek a je dermatologicky testována.

Intenzívní krém (15% vitamínu E) – noční krém. Zajišťuje přirozenou hydrataci pleti a udržuje dostatek tekutin více jak 12 hodin.

Krém (10% vitamínu E) – denní krém. Podporuje a zachovává přirozenou hydrataci pleti a chrání ji před vysušením. Stimuluje regeneraci buněk, stabilizuje a obnovuje ochrannou funkci pleti.

Mast (25% vitamínu E) je určena ke speciální péči o problémové partie pokožky. Vyhlazuje velmi suché, popraskané a šupinaté části pokožky. Je vhodné ji používat jako prevenci tvorby stařeckých skvrn a solární dermatitidy. Urychluje hojení povrchových ran a jizev.

Tělové mléko (5% vitamínu E) zklidňuje podrážděnou pokožku. Podporuje tvorbu pigmentu.

Od září t.r. bude kosmetika Optovit DERM v prodeji pod názvem OPTOLIND.

Výrobce: HERMES ARZHEIMITTEL GMBH, MNICHOV
Dovozce: Medimport, s.r.o., Sázavská 11, PRAHA 2; tel.: 02 / 24 25 18 68

lékař radí • zdravá rodina 7-8/99 • s. 16