Bezpečná jízda a něco navíc

AUTOSTAR VELIMEX, s.r.o., je autorizovaným prodejcem a servisem pro vozy značky ŠKODA, VOLKSWAGEN a AUDI. Tato ryze česká soukromá společnost zakoupila už začátkem devadesátých let v České Lípě a v Liberci provozovny o celkové výměře bezmála 30.000 m 2 . Rozsáhle je rekonstruovala tak, aby plně obstály v náročném konkurenčním boji a vyhovovaly požadavkům ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce.

Dnes společnost provádí ve svých servisech přibližně 2000 oprav měsíčně, a to na vozidlech všech značek skupiny VW Group. AUTOSTAR VELIMEX je smluvní opravnou všech významných pojišťoven v ČR. Servisní služby využívají zákazníci z blízkého i dalekého okolí.

autostar.jpg Provozovny jsou vybaveny mobilními servisními vozy, odtahovými vozidly a samozřejmostí je nonstop služba pomoc motoristům v nouzi. Na tomto úseku společnost spolupracuje s oběma asistenčními službami v ČR: s ÚAMK a ABA.

Samozřejmostí v obou provozovnách je poskytování celého rozsahu služeb při prodeji nových automobilů, jako je ON LINE uzavírání leasingových smluv a spolupráce se společností ŠkoFIN, s.r.o., pojišťování automobilů, montáž doplňků a také designérské služby. Vlastní designérské středisko pro zákazníky připravuje výtvarné návrhy reklamního řešení popisu služebních automobilů včetně celkové grafické úpravy.

AUTOSTAR VELIMEX, s.r.o., v roce 1994 založil dceřinnou společnost Autodrom Sosnová, s.r.o. Jde o víceúčelový areál, který nemá na území České republiky díky svému zaměření obdobu. Je zde vybudována motokárová a speciální rallyekrosová trať, na kterých probíhají domácí i mezinárodní závody včetně mistrovství Evropy. Autodrom však nevyužívají jen špičkoví závodníci, ale konají se na něm i kursy „Vyšší školy“ pro motoristy. Jsou zpracovány tak, aby si každý zájemce vybral, co se mu hodí. Ke každému zakoupenému automobilu u společnosti AUTOSTAR VELIMEX, s.r.o., bude zdarma poskytnuto jedno místo v kursu této renomované motoristické školy. Její absolvování má pozitivní vliv na snížení nehodovosti.

P.R./74


Nejen školu bezpečné jízdy zdarma získá ten, kdo si u nás koupí nový automobil, ale i 50% slevy na příslušenství a autodoplňky (včetně zimních pneumatik, dodatečné montované klimatizace, olejů, autorádií, zabezpečovacích systémů apod.)!!!

Zavolejte nebo napište na: Autostar Velimex, spol. s r.o.

Autostar Velimex, spol. s r.o.
Hodkovická čp. 747 460 06 Liberec tel. + fax: 048/513 07 72
http://www. autostar.cz
E-mail: autostar@autostar.cz

Ul. Česká čp. 2725
470 01 Česká Lípa
tel.: 0425/805 111 fax: 0425/805 140

zprávy • zdravá rodina 7-8/99 • s. 16-17