Proenzi – architekt péče o člověka v nových dimenzích

chromatone.gif (11080 bytes)

Další informace

V České republice oblíbené Proenzi 99 a Proenzi Chromatome Plus pro snižování nadváhy rychle dobývají trh v mnoha zemích celého světa. Oba patří do skupiny registrovaných produktů kanadské značky Proenzi, která je zárukou maximální dostupné účinnosti. Prioritou je kvalita těchto přípravků. Proenzi tak reprezentuje nejobsažnější a nejkvalitnější přírodní léčivé produkty na světě. Překonává všechny dosavadní standardy od výzkumu až k samotné technologii výroby.

Značka Proenzi, která hned za několik svých přípravků pro zvláštní výživu získala mezinárodní pečeť kvality „Prezidentský výběr“, reprezentuje vyšší kvalitu, než je i tak náročný kanadský standard. Pan Edgar, víceprezident Nestlé Canada, jedné z největších světových firem, produkujících potraviny a člen mezinárodní komise pro kvalitu přípravků prospívajících zdraví, doslova řekl: „Výrobce přípravků Proenzi vlastní farmy pro pěstování rostlin, ze kterých se získávají ty nejkvalitnější ingredience. Každá z nich má úředně potvrzeno, že během svého růstu nepřišla v žádné farmě do styku s jakoukoli chemickou látkou. A zde právě vše začíná – přičteme-li k tomu také obsažnost a nejmodernější technologie výroby, máme tu důvod, proč je každý preparát Proenzi jedinečný a nezaměnitelný“ (citováno z deníku Stoney Creek News Ontario, Canada, 21. dubna 1999).

V České republice je v současné době možno získat převážně v lékarnách tyto přípravky Proenzi: Proenzi 99 nebo novinka roku 1998 Proenzi Chromatone Plus pomáhají jako podpůrné prostředky řešit příčiny, které vedou k nechtěnému přibírání na váze. Užívání je velmi příjemné, protože navíc pomohou výrazně zvýšit psychickou i fyzickou energii a působí protistresově. S těmito přípravky není obtížné redukovat tělesnou hmotnost. Zpevňují svalovou hmotu (proto dochází k zeštíhlení i v problematických partiích), aktivně se podílejí na regulaci přeměny tuku a bílkovin a ovlivňují též centrum hladu. Složení 16 přírodních komponentů a Chromia, vázaného na Niacin podle USA patentu č. 4315927, dodává oběma maximální dostupnou účinnost. Proenzi 99 druhé generace – čokoládové tablety vypadají jako čokoláda, ale čokoláda to samozřejmě není. Jedná se o „High Fibre Product“, který obsahuje tzv. multivlákninu (kombinace obilné, rýžové a ovocné vlákniny), přírodní frukto- oligosacharidy, chráněnou přírodní směs a Silicu (jeden z nejvýznamnějších antioxidantů). Pomáhá též odlučovat tuk ze stravy. Dále působí jako biologický „kartáč“, který čistí tělo od usazenin a jedů. Je vřele doporučován všem, kdo pociťují závislost na čokoládě či jako vhodný doplněk přípravků Proenzi 99 nebo Chromatome Plus. Pro své účinky je též vhodný jako součást jakékoli redukční diety, protože navíc výrazně omezuje chuť k jídlu. Proenzi Multioxidant můžeme specifikovat jako prevenci, ochranu a boj s již existujícími bakteriemi a viry. Předchází řídnutí kostí, zvyšuje imunitu organizmu a to i v případech infarktu myokardu a nádorových onemocnění. Proenzi Arth Away získává uznání nejen odborné veřejnosti. Úleva, kterou přináší lidem, postiženým špatnou funkcí kloubů, vyzdvihuje jeho hummánní aspekt. Prokazatelně obnovuje funkci ztuhlých a bolestivých kloubů, pomáhá jim od bolesti a vnitřních infekcí. Během rozsáhlých testů v kanadském Torontu se ukázala 83% účinnost již po 38 dnech! Jedná se zatím o nejúčinnější a nejúplnější přípravek této kategorie, který kdy byl pro totální podporu funkce kloubů vyroben. Jeho relativním záporem je poměrně vysoká cena (cca 1 200 Kč) a tak by byl pro mnoho nemocných nedostupný. Z tohoto důvodu bude distribuční firma Patron po ekonomicky únosnou dobu aplikovat speciální prodejní systém, který nákupní cenu dočasně sníží. Proenzi Sweet Sixteen byl vyvinut v kanadsko-francouzské spolupráci. Mluví se o něm jako o péči o pleť v intencích 21. století. Stimuluje vlastní přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu. Pleť získá pružnější základ, který je posílen o nové formace mezibuněčných struktur.

Ve druhém pololetí 1999 budou na trh uvedeny přípravky Proenzi Anti-Cellulite, který je určen ženám, trpícím kosmetickou celulitidou, dále Proenzi Aloe Vera džus – jedinečný koncentrát pro detoxikaci organizmu a na střední potíže, Proenzi Kreatin, který je určen sportovcům pro rychlou rageneraci sil, Proenzi Antidepresivum a mnoho dalších zajímavých výrobků.

A kde lze přípravky získat? Pokud to kapacita dovoluje, jsou distribuovány do lékáren v celé České republice. Kompletní sortiment vždy naleznete v podnikových prodejnách Patron, Korunní 129, 130 00 Praha 3 a OD TESCO v Brně (u hlavního nádraží ČSD) v 1. patře. Na pražské adrese lze objednat i okamžité zaslání na dobírku, kdy u příležitosti desetiletého výročí firmy není po celý letošní rok účtováno žádné poštovné a balné.

Další informace:
Horká linka – péče o zákazníky: tel./fax: (02) 717 37 985, tel.: (02) 717 33 666
Internet: www.patron.cz
E-mail: info@patron.cz

zprávy • zdravá rodina 6/99 • s. 15