S vitaminy proti infarktu

heart.jpg (3099 bytes)Farmaceutická společnost THERA TECH se sídlem v Kalifornii v USA přichází na náš trh s přípravkem pro podporu činnosti srdce a oběhového systému ONE DAILY CARDIO.

Tento nový preparát obsahuje celkem 27 složek. Kromě komplexu vitamínů a stopových prvků i minerál, přírodní látky a koenzym Q 10, který je nezbytnou součástí mnoha biologických procesů. Svým působením preparát vyrovnává jejich hladinu v organismu, snižuje cholesterol a působí nejen při již vzniklých onemocněních, ale zároveň jako prevence jejich vzniku. Příkladem může být vysoký krevní tlak a kornatění věnčitých tepen srdce, které může vyústit v anginu pectoris a infarkt myokardu.

Komplexní skupina vitamínů B (B1, B2, B6 a B12), kterou přípravek ONE DAILY CARDIO obsahuje, se velmi osvědčila při metabolismu bílkovin a tuků a spolu s hořčíkem se podílí i na přirozeném snižování cholesterolu. Ten se může ukládat v cévách, kde pak způsobuje rozvoj sklerotických změn.

Dalším důležitým prvkem je draslík, který se podílí na udržování „napětí“ buněčných membrán, čímž zajišťuje normální chod a fungování buněk. Koenzym Q 10 umožňuje optimálně využít energii, která je dodávána svalstvu, tedy i svalu srdečnímu. Je s úspěchem podáván u pacientů se srdeční arytmií, při onemocnění anginou pectoris a u pacientů se srdečním infarktem, u kterých pomáhá zkrátit období rekonvalescence. Spolu s přípravkem ONE DAILY CARDIO společnost THERA TECH uvádí přípravek zaměřený na snížení hladiny cholesterolu, CHOLESTHIN.

cardio.jpg (6775 bytes)Preparát obsahuje přírodní vlákninu z chitinu, který je stavebním prvkem krunýře krabů, humrů a jiných mořských korýšů. Tato vláknina usnadňuje a urychluje trávení, a tím snižuje hladinu cholesterolu, ale i tuků v organismu. Navíc pomáhá odstranit toxiny a škodliviny z tlustého střeva, čímž je vhodný i jako prevence vzniku rakoviny. Užívá se jako dietní doplněk stravy, 1 až 4 tablety půl hodiny před jídlem. Přípravek se doporučuje zapít dostatečným množstvím tekutin. Lékovka obsahuje 120 tablet, což je dávka minimálně na období jednoho měsíce. Koupíte ve vaší lékárně.

Výhradní dovozce a distributor Alier spol. s r. o., Makovského 1393, Praha 6. Tel./fax: 02/302 21 17. Infolinka USA: 001 714 898 9571.
V případě nežádoucích účinků se poraďte s lékárníkem.

Pilulka ONE DAILY CARDIO se podává 1x denně, nejlépe po snídani. Obsah lékovky vystačí na čtvrt roku.

lékař radí • zdravá rodina 3/99 • s. 8